Sex Planeta
Zaloguj się | Nie masz konta? - Rejestracja!
Sex Planeta
Szukaj słowo: i/lub użytkownik: w dziale: w treści postów
Sexplaneta.pl » Forum » Ogłoszenia » Para cuckold - wyuzdany sex na oczach mojego faceta / szukamy najróżniejszych osób K.M.PAR.BI.TRANS...
Strony: 1
Data/Autor Wypowiedź
26.11.2012 18:11

hardfun
Postów 2

(FANTAZJE CUCKOLD) "101 ZBOCZONYCH PRAGNIEŃ DO SPEŁNIENIA" CD... *** PARKA TRÓJMIASTO - ZAPROSIMY DO NAS: ELEGANCKIEGO PANA, KTÓRY ZERŻNIE MNIE NA OCZACH MOJEGO ULEGŁEGO MĘŻA, / On np. w roli uległej SISSY MAID...Chętnie zaprosimy też PANÓW BI, Pary, Panie, Trans ... Jeśli jesteś BI to jeszcze lepiej... Potresujemy razem moją męską suczkę... :-) Mamy tak wiele różnych pragnień i zwariowanych fantazji że z pewnością prawie z każdym znajdziemy wspólny temat... szczegóły i więcej nas - na naszym blogu w serwisie ZBIORNIK nick HARDFUNSpotkanie NAWET DZIŚ !!! TEL 537409143 / GG: 34519540 / mail: hardfun@wp.pl(Przeczytaj wszystko zanim napiszesz !!!)*** UWAGA - PRZECZYTAJ TO NAJPIERW !!!Wszystkie nawet najbardziej wyuzdane i hardcorowe fantazje które realizujemy - to oczywiście tylko zabawa i choć pragniemy ją przeżyć jak najbardziej realnie to nadal tylko zabawa. Spotykając się z kimś chodzi nam o zabawę na wysokim poziomie z otwartymi i potrafiącymi wczuć się w klimat osobami, którzy potrafią odróżnić czas zabawy od rzeczywistości ! Bycie sługą, niewolnikiem, sex jak z dziwką czy np. zdrada na oczach itp. to tylko scenariusze i role odzwierciedlające nasze zboczone fantazje !!!!!!! ale musisz to oddzielić od czasu przed i po zabawie gdzie jesteśmy normalnymi ludźmi)...*** Od jakiegoś czasu spełniamy wszelkie zboczone fantazje jakie nam tylko przyjdą do głowy...Jedną z nich są zabawy w większym gronie z panami , parami CUCKOLD (ZDRADA KONTROLOWANA) w bezwzględnej i wyrafinowanej formie... Choć wspólnie ustalaliśmy naszą listę "101 zboczonych pragnień", kolejność pozostaje już całkiem przypadkowa, może uda mi się utrzymać to w tajemnicy... i zaskoczyć, kiedy w trakcie zabawy przywiąże go gdzieś i zostawię by za moment wpuścić mojego gościa :-)...*** JEDNA Z FANTAZJI KTÓRĄ CHĘTNIE ZREALIZUJEMYCUCKOLD ma różne ciekawe formy,to tym razem mamy a może raczej Ja (PANI) mam ochotę dziko, wyuzdanie, ostro zabawiać się na oczach swojego upokorzonego faceta :-) Pragnę by patrzał jak wiję się z mega rozkoszy i "kochanek" może ze mną zrobić wszystko co zechce... Pragnę by był związany i nie mógł wytrzymać patrząc się jak dziko się zabawiam... jak wiję się z przyjemności, bezczelnie wzbudzając w nim podniecającą zazdrość... puszczam się i rżnę bez opamiętania z obcym facetem :-)...PRAGNĘ BY MÓJ UKOCHANY POCZUŁ TO UPOKORZENIE - KIEDY NA JEGO OCZACH STANĘ SIĘ DZIŚ CZYJĄŚ WYUZDANĄ DZIWKĄ !!!, LUKSUSOWĄ "KURWĄ" która daje się zerżnąć za kasę... a On nic na to nie będzie mógł poradzić... jedynie patrzeć lub usługiwać nam jak posłuszna męska suka...*** JAK DŁUGO LUBIMY SIĘ BAWIĆ...Nie lubimy krótkich zabaw, szybkich numerków... choć w tym wypadku możemy zrobić wyjątek... Uwielbiamy długie zwariowane nawet całonocne zabawy. Niezależnie co wymyślamy to jak już się z kimś umawiamy to i tak zawsze wychodzi ze 3/4 godzinki...*** ZABAWA SPONSORING DATKI NA SZCZYTNE CELE :-)Co do sponsoringu, to tak na prawdę, nasze szalone zabawy, które stały się wręcz naszą pasją, wbrew pozorom wiele kosztują... A realizując nasze zwariowane scenariusze musielibyśmy z wielu szalonych pomysłów rezygnować bo mogłyby zrujnować nasz domowy budżet... Dlatego, aby nie ograniczać w spełnianiu naszych fantazji, łączymy przyjemne z pożytecznym i od uczestników zabaw z nami, których ostatecznie zdecydujemy się zaprosić oczekujemy uiszczenia stosownego datku... przy czym gwarantujemy że wesprze to baaaardzo szczytny cel... :-) czyli naszą erotyczną przygodę bez granic...Nasze minimum (odn dobrowolnych datków) to zabawa ok 2-3 godz (600) lub cała noc (1500)... Zaproponuj coś, sam wiesz na ile Cie stać... (nie mniej niż nasze minimum)Co do tej delikatnej kwestii nie prowadzimy targowiska, itp... Jeśli to Ci nie odpowiada to nie pisz...____________________*** KONTAKT Z NAMIJeśli będziesz konkretnie zdecydowany i akceptujesz nasze zasady to chętnie się umówimy na jakąś zwariowaną zabawę... Na poziomie, przy czym jeśli lubisz ostrzejsze zabawy to z rozkoszą możemy się zabawić na prawdę be

Post edytowany 1 razy, ostatnio: 26.11.2012 18:11
Strony: 1